Husets Administration

Hvis du har brug for at komme direkte i kontakt med Husets medarbejdere, kan du finde kontaktoplysninger herunder.

 

EVENT / BOOKER / UDLEJNING

 

ida_webIda Bjørn Jensen

Systemkoordinator

Mail: Ida@huset-kbh.dk

 

 

 

laerke_webLærke Harbo

Projektleder

Mail: Laerke@huset-kbh.dk

 

 

 

 

kima_sh

Kirsten-Marie Hedegaard Rasmussen

Netværkskoordinator / Projektleder

Mail: kima@huset-kbh.dk

 

 

 

 

Lars Bach Rolaj

Frivilligkoordinator / Afvikler

Mail: Lars@huset-kbh.dk

 

 

 

 

peter_webPeter Krog Andersen

Musik & Eventansvarlig

Mail: peter@huset-kbh.dk

 

 

 

 


RebeccaRebecca L. Armstrong

Sceneansvarlig Analog Bar / Eventkoordinatorelev

Mail: rebecca@huset-kbh.dk

 

 

 

 

 

PR/KOMMUNIKATION

 


Cheni Foo

Head of Public Relations

Mail: cheni@huset-kbh.dk

 

 

 

 

Mai Jönsson

Visuel Kommunikation/Grafisk Designer

Mail: Grafik@huset-kbh.dk

 

 

 

 

christina_webChristina Ben-Yedidia Lykkegaard (Barselsorlov)

Head of Public Relations

Mail: christina@huset-kbh.dk

 

 

 

 

BAR / TEKNIK

 

seb_webSebastien Marusanne

Barchef / Afvikler

Mail: seb@huset-kbh.dk

 

 

 

 

Thomas Rosenskjold-Bæhring

Barchef / Afvikler

Mail: thomas@huset-kbh.dk

 

 

 

 

nadeem2Nadeem Malik

Hustekniker

Mail: nadeem@huset-kbh.dk

 

 

 

 

 

 

DRIFT

 

vagn_webVagn Groth

Floor Manager / Reception

Mail:  Vagn@huset-kbh.dk

 

 

 


bente-photo-black-and-whiteBente Lildballe 

Receptionist

Mail: EZ4I@kff.kk.dk

 

 

 

 

ADMINISTRATION

 

eva_webEva Hermansen

Økonomi

Mail: Evaher@kff.kk.dk

 

 

 

 

Maria Carelse

HR-medarbejder

Mail: FI5H@kff.kk.dk

 

 

 

 

Leila Hjort

Regnskabsmedarbejder / DIT:KBH

Mail: FB2R@kff.kk.dk

 

 

 

 

LEDELSE

 

jakobk_webJakob Kwederis

Chef / DIT:KBH

Tlf: +45 31 51 13 01

Mail: Jakobk@kff.kk.dk

 

 

 

Sara Bech Jakobsen

Souschef/ DIT:KBH

Mail: Sabech@kff.kk.dk